top of page

Наталія
Сивопляс

50271394_2083281538381294_152076622923563008_n_edited.jpg

Освіта: вища 

 • З 09.1997р. по 07.2002р. Слов’янський державний педагогічний університет

 • 2010р. Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Захист кандидатської дисертації на тему: «Процес соціальної адаптації суб’єкта в контексті тенденцій «до психологічної сили» та «до психологічної слабкості» (на матеріалі підготовки психологів-практиків)» 

 • 2014р. Міністерством освіти і науки України присвоєно звання доцента кафедри практичної психології  

 

Додаткова освіта: 

 • 2008р. Московський інститут гештальту і психодрами. Завершила міжнародну освітню програму 1 ступеню з гештальт-терапії  

 • 2011р. Луганський національний університет. Завершила програму «Основи теорії та практики психологічного консультування»

 • 2012р.  Ялтинський тренінгів центр при відділі сексології андрології та психотерапії. 

 • 2013р. Луганский национальный университет. Луганський національний університет. Завершила програму «Супервізія в психологічному консультуванні та психотерапії» 

 • 2013р. Асоціація тілесно-орієнтованої психотерапії України. Завершила програму «Основи тілесно-орієнтованої психотерапії»

 • 2015р. Московський інститут гештальту і психодрами. Завершила міжнародну освітню програму 1 ступеню з психодрами

 • 2016р. Московський інститут гештальту і психодрами. Завершила міжнародну освітню програму 2 ступеню з гештальт-терапії  

 • 2017р. Московський інститут гештальту і психодрами. Завершила міжнародну освітню програму 3 ступеню з гештальт-терапії  

 • З 2017р. по теперішній час учасниця освітньої міжнародної програми Брейнспоттінгу інститута Девіда Гренда

 • З 2017р. по теперішній час учасниця міжнародного супервізорського проекту Європейської асоціації психотерапевтів (EAGT), Асоціації гештальт-терапевтів Лос-Анджелесу (GATLA) та Харківського інституту гештальту і психодрами

Наталія про себе:

 

Мій інтерес до психології розпочався від 5 класу з усвідомлення страху що мої батьки розлучаться. Так виникли перші запитання до подружнього буття: Чому чоловік і жінка не можуть довго залишатися разом? Що відбувається з дітьми розлучених батьків?

Тому освітній шлях починався з інституту за спеціальністю «практичний психолог в закладах освіти» в 1997 році. Це були перші теоретичні кроки до психологічного пізнання, але усвідомлювала нестачу в практичній базі для реальної роботи з людськими стражданнями, переживаннями. Результатом поглибленого наукового дослідження став захист кандидатської дисертації в 2010 році і присвоєння звання доцента в 2014 році. 

Поряд з науковою діяльністю я шукала ефективні психологічні інструменти, методи, напрямки: тілесно-орієнтована психотерапія, сексологія, психодрама, монодрама, брейнспоттінг, гештальт-терапія. 

 

Впродовж практико-орієнтованого навчання, перш за все, я працювала з головним клієнтом – з собою. Це дозволило мені внутрішньо збагатитися не тільки професійним інструментом а й повернутися до власної сутності в усіх доступних на цей час проявах. 

Гештальт підхід став визначальним в моїй практичній роботі.  Гештальт-терапія – це більше ніж просто психотерапевтична методологія, технологія. Це можливість розширення горизонтів свого єства, джерело пізнання внутрішніх інтенцій і сповнення своєї свободи та цілісності. Обираю гештальт-терапію не тільки в якості професійного інструменту, а ще як стиль свого життя

+38 050 195 22 76

Skype: natala_sn

E-mail : natalya_sivoplyas@ukr.net

bottom of page